Programma

 PROGRAMMA December  2017:

Maandag  4  dec

21:30       Cambuur ’69  1   –   SC Flamingo  4      6  –  3

Dinsdag  5  dec

21:00       SC Flamingo  5   –   Friesland  2           2  –  5

Vrijdag 8 dec

20:30         Balk ZV 1   –    SC Flamingo 2    (Zaal, locatie Balk)                         2  –  3

21:00    Boerakker 1   –  SC Flamingo 1  (Zaal, locatie Boerakker)                6  –  6

Zondag 10 dec

11:30     St, Jacob  2   –  SC Flamingo  2  (Veld, locatie St. Jacobiparochie)           Afgelast door KNVB

14:30    Langweer 1   –  SC FLamingo 1 (Veld, locatie Langweer)                   Afgelast door KNVB

Dinsdag 12 dec

21:00    SC Flamingo  5     –  SC Flamingo 4                 3  –  9

Woensdag 13 dec

22:00    SC Flamingo  1  –    Futsal Winsum 1                    3  –  3

Zondag 17 dec

14:00    SC Flamingo  1    –   Wispolia 1                 AFGELAST.

Dinsdag 19 dec

21:00     SC Flamingo  4  –     Friesland 1                 4  –  11

Woensdag 20 dec

22:00      SC Flamingo  1   –   Real Camaradas 1                    3  –  3

Donderdag 21 dec

21:00     Blauw-wit  5    –    SC Flamingo 5                      12  –  0

Zondag 24 dec

11:00     Warga  2    –   SC Flamingo 2                           5  –  1

 

2018 :

Dinsdag   2  januari

21:00     SC Flamingo  5   –   TOSS  3          14  –  3

Maandag  8  januari

21:30     Cambuur’69  1   –   SC Flamingo  5                3  –  3

Dinsdag  9  januari

21:00     SC Flamingo  4   –   Blauw Wit’34  5         1  –  5

Vrijdag  12  januari

21:15     WMC 1/EP De Treffer  –  SC Flamingo  1       5  –  3

21:30    Futsal Emmeloord 2   –   SC Flamingo  2           2  –  4

Maandag  15  januari

21:30     Cambuur’69  2  –  SC Flamingo  4             6  –  7

Dinsdag  16   januari

21:00     SC Flamingo  3   –   Blauw Wit’34   7          4  –  5

Zwarte woensdag  17  januari

21:00     Futsal Cambuur  1   –   SC Flamingo  1           9  –  1

22:00     SC Flamingo  2   –   Drachtster Boys  1          14  –  2

Vrijdag   19   januari

20:50     Futsal Delfzijl/KBM  1   –   SC Flamingo  1        2  –  6

Maandag 22 januari

20:00   Broekster Boys  1   –   SC Flamingo  2           3  –  5

Dinsdag 23 januari

21:00   SC Flamingo  5   –   Blauw Wit 5           4  –  6

Woensdag 24 januari

19:30     Friesland 2   –   SC Flamingo 3           5  –  7

22:00    SC Flamingo 1   –   Futsal Emmeloord           4  –  3

Zondag 28 januari

13:30    AVV 1  –  SC Flamingo 1            1  –  0

Maandag  29  januari

21:30     Cambuur’69  2     –     SC Flamingo  5            2  –  2

Dinsdag   30  januari

21:00     SC Flamingo  3    –   SC Flamingo  4           6  –  6

Zondag   4  februari

12:30     Oosterlittens   3    –    SC Flamingo  2     Afgelast door Oosterlittens

14:00     SC Flamingo  1    –   SC Joure  1                2   –   1

Dinsdag   6  februari

21:00      SC Flamingo  3    –    Futsal Cambuur  5            5   –   1

Woensdag   7   februari

21:00      Blauw Wit’34  9     –     SC Flamingo  4           9   –   4

Zaterdag  10  februari

21:00    SC Flamingo  5    –   The Saints           5   –   6    Oefenwedstrijd

Zondag   11 februari

10:30      LAC Frisia 1883  6     –     SC Flamingo  2     Afgelast door Frisia

14:00      Aengwirden  1     –     SC Flamingo  1        9  –  0

Maandag  12  februari

21:30     Cambuur’69  1     –     SC Flamingo  3             5   –   9

Dinsdag  13  februari

21:00     SC Flamingo  4     –     Futsal Cambuur  5          2   –   3

Woensdag  14  februari

22:00     SC Flamingo  1     –     LTC 1               2   –   9

Vrijdag  16  februari

20:00     ONT/CHZ  1     –     SC Flamingo  2            3   –   4

Zondag  18  februari

11:00     SC Flamingo  2     –     S.F. Deinum  2        Afgelast

14:00     SC Flamingo  1     –     S.F. Deinum  1        Afgelast

Dinsdag  20  februari

21:00     SC Flamingo  3     –     SC Flamingo   5            7   –   4

Woensdag  21  februari

21:00     TOSS  3     –     SC Flamingo  4                4   –   10

22:00     SC Flamingo  2     –     Futsal Dragten  3             3   –   3

Vrijdag  23  februari

21:00     ONR  1     –     SC Flamingo  1         6   –   5

Zondag  25  februari

11:30     St. Jacob  2     –     SC Flamingo  2        Afgelast

14:30     Langweer  1     –     SC Flamingo  1      Afgelast

Dinsdag  27  februari

SC Flamingo  4     –     Cambuur’69  2       Afgelast/Geen scheidsrechter.

Woensdag  28  februari

SC Flamingo  1     –     Reuz  1        1   –   5

Dinsdag   6   maart

SC Flamingo  3     –     Cambuur’69  2          7   –   2

Woensdag  7  maart

Friesland  2     –     SC Flamingo  4          12   –   6

SC Flamingo  2     –     SC Genemuiden 1/IJsselkern        7   –   5

Zondag   11 maart

Oosterlittens  3      –    SC Flamingo  2           5   –   2

Tijnje  1     –     SC Flamingo  1         3   –   1

Dinsdag    13   maart

21:00     SC Flamingo  5     –     Futsal Cambuur  5               3   –   5

Woensdag    14  maart

20:15     Futsal Frisia  2     –     SC Flamingo  2              3   –   4

Donderdag  15  maart

20:05     Blauw Wit ’34  5     –     SC Flamingo  3         4   –   3

Vrijdag   16   maart

20:10     Futsal Winsum  1     –     SC Flamingo  1       14  –  3

Zondag  18  maart

11:00       SC Flamingo  2     –     FVC  3          Afgelast

14:00      SC Flamingo  1     –      Blauwhuis        2   –   4

Dinsdag  20  maart

SC Flamingo  4     –     Blauw Wit ’34  7           3   –   8

Woensdag   21 maart

SC Flamingo  1     –     WMC 1/EP de Treffer            4   –   5

Zondag  25  maart

SC Flamingo  2     –     Warga  2           2   –   3

De Sweach  1     –     SC Flamingo  1            3   –   1

Dinsdag 27  maart

SC Flamingo  5     –     SC Flamingo  3         2   –   6

Woensdag   28  maart

SC Flamingo  2     –     Futsal Buitenpost  1        9   –   2

 

Zondag  1  april

11:30      St. Jacob  2     –     SC Flamingo  2

14:00     SC Flamingo  1     –     Boornbergum’80  1

 

Dinsdag  3  april

21:00     SC Flamingo  5     –     Blauw Wit’34  7     Egelantierhal

 

Woensdag  4  april

20:15     SC Genemuiden  1     –     SC Flamingo  2            Grutto 1, Genemuiden.  (‘d Overtoom)

20:25     Friesland  1     –     SC Flamingo  3             Sporthal Nylân

22:00     SC Flamingo  1     –     G.S.F.V  Drs. Vijfje  1           Wiardahal

 

Donderdag  5  april

18:30     Langweer  1     –     SC Flamingo  1       Tsjillânleane  27, Langweer

 

Zondag  8  april

11:00     Amelandia  1     –     SC Flamingo  2    Sportpark De Slinger,  Oranjeweg  30,  Hollum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertenties